Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Меню сайту
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Калуша
Новини Бурштина
Новини Верховини
Прогноз погоди
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина
Уроки англійської мови


Цікаві сайти
Осередок МФБГ в Івано-Франківській області  
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина
Свято-Михайлівський Долинський чоловічий Скит Історико-меморіальний музей Степана Бандери

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Рогатинщина - одна з найактивніших в області щодо участі у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН

Рогатинщина - одна  з найактивніших в області щодо участі  у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН Загалом з 2008 року в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в районі підтримано реалізацію 14 мікропроектів, на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. Цього року зроблено реконструкцію вуличного освітлення з використання енергії сонця у селі Нижня Липиця. Галина Богун розкаже більш докладніше.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 16028 | Детальніше...
У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради

У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради Окрім робочих моментів мали місце і святкові нюанси. Які саме –знає наша знімальна група.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 15678 | Детальніше...
В Рогатинському районі не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам

В Рогатинському районі  не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам Про це йшла мова на засіданні колегії Рогатинської РДА. Які ще питання розглядали на засіданні - розкаже Галина Богун.

28 листопада 2014 р. | Перегляди: 16156 | Детальніше...
Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне

Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці,  у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне Цими днями для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було урочисто передано мощі святого Луїджі Оріоне. Такий подарунок рогатинцям зробили меценати. На урочистостях була і наша Галина Богун.

25 листопада 2014 р. | Перегляди: 15633 | Детальніше...
У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок

У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок Їх відправляють у зону АТО. Днями чергову партію буржуйок передали воїнам-афганцям, котрі організували та повезли багатотонний вантажний автомобіль з продуктами, теплими речами для земляків на Схід. Детальніше – Галина Богун.

24 листопада 2014 р. | Перегляди: 16474 | Детальніше...
Кульової стрільби для дітей у Рогатині

Кульової стрільби для дітей у Рогатині І до новин спорту. Лише рік, як в Рогатинській ДЮСШ (деюсеша) Івано-Франківської обласної ради створили відділення кульової стрільби для дітей, та за такий короткий термін вихованці тренерів-майстрів міжнародного класу вже мають перші вагомі результати. Детальніше дивіться у сюжеті.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 16161 | Детальніше...
Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу

Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу «Дитяча Ліга» 2000 року народження і молодші. У змаганні не брали участі тенісисти із Криму та Сходу країни. А хто святкував перемогу – знає Галина Богун.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 15634 | Детальніше...
Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок

Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок Починаємо з приємних новин. Зв’язок є. Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок. Багато небайдужих людей у складний для країни час прагнуть підтримати наших солдатів у зоні АТО, і діти не виняток. Вони пишуть листи, малюють малюнки і знають,що їх чують. А тепер ще й мають підтвердження. Про що саме говорять діти і солдати - знає Галина Богун.

20 листопада 2014 р. | Перегляди: 16788 | Детальніше...
Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства

Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства І до приємних новин. Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства. Рогатинщина одна з кращих в області в цій галузі. Тож грамотами і нагородами було відзначено чимало хліборобів. Як вітали працівників сільського господарства бачила Галина Богун.

18 листопада 2014 р. | Перегляди: 15240 | Детальніше...
Цими днями у селі Черче Рогатинського району свій 100–літній ювілей відзначила Ольга Німа

Цими днями у селі Черче Рогатинського району свій 100–літній ювілей відзначила Ольга Німа Жінка народила та виховала шестеро дітей, має почесне звання України «Мати-героїня». Пройшла сталінську тюрму та незважаючи на всі негоди - жінка з позитивом дивиться на світ. Вітала довгожительку і наша Галина Богун.

13 листопада 2014 р. | Перегляди: 15848 | Детальніше...
За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників

За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників, до яких приходять чимало вірян як з Рогатинського так із сусідніх районів.

12 листопада 2014 р. | Перегляди: 16586 | Детальніше...
Унікальні узори на понад столітніх вишивках презентували на Рогатинщині

Унікальні узори на понад столітніх вишивках презентували на Рогатинщині Старовинний одяг Полтавської області представляв рогатинкам Олександр Опарій. Давній український одяг приміряла і наша Галина Богун.

12 листопада 2014 р. | Перегляди: 14459 | Детальніше...
У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив відреставровану Чудотворну ікону

У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив  відреставровану Чудотворну ікону У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив відреставровану Чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Журівської». Ця ікони знаходиться у сільському храмі з 1598 року і пережила складні часи, у тому числі й кілька пожеж.

11 листопада 2014 р. | Перегляди: 14556 | Детальніше...
Правова культура молоді

Правова культура молоді Підвищення правової культури молоді та виховання поваги до Закону мають на меті зустрічі студентів Рогатинського державного аграрного коледжу з представниками правоохоронних органів. Одна із таких відвертих розмов із молодими людьми відбулася цими днями.

11 листопада 2014 р. | Перегляди: 13411 | Детальніше...
У зоні АТО загинув мешканець Рогатинщини Андрій Білоус

У зоні АТО загинув мешканець Рогатинщини Андрій Білоус Трагічна звістка з Донеччини знову прийшла на Прикарпаття. У зоні АТО загинув мешканець Рогатинщини Андрій Білоус. Цього місяця йому мало би виповнитися 32 роки. У Чесниках, рідному селі героя, залишилися дружина та двоє дітей. 5 листопада сотні людей прощалися з патріотом, який віддав життя за цілісність і незалежність України.

07 листопада 2014 р. | Перегляди: 15310 | Детальніше...
Презентація виставки Володимира Савчака у Рогатині

Презентація виставки Володимира Савчака у Рогатині Ім`я художника Володимира Савчака , який народився і виріс в Бережанах, а прожив усе життя в Австралії, відоме у багатьох країнах світу. Його картини зберігаються в музеях і приватних колекціях Австралії, Канади, Сполучених Штатів та України. Чимало його робіт є у Бережанському краєзнавчому музеї. Завдяки дружній співпраці музеїв Рогатина й Бережан рогатинці нині мають можливість побачити у себе роботи митця зі світовим іменем.

27 жовтня 2014 р. | Перегляди: 13264 | Детальніше...
Повстанські та стрілецькі пісні пережили десятиліття заборони та вимушеного забуття

Повстанські та стрілецькі пісні пережили десятиліття заборони та вимушеного забуття Проте дійшли до нас і в незалежній Україні залунали на повний голос. Пісенний голос історії відтворили працівники Рогатинського районного відділу культури під час фестивалю патріотичної пісні, присвяченого 100-річчю легіону Українських Січових Стрільців.

22 жовтня 2014 р. | Перегляди: 13306 | Детальніше...
Майже щодня у містах і селах Івано-Франківщини зустрічають своїх земляків, які приїжджають у короткотермінові відпустки із зони АТО

Майже щодня у містах і селах Івано-Франківщини зустрічають своїх земляків, які приїжджають у короткотермінові відпустки із зони АТО Майже щодня у містах і селах Івано-Франківщини зустрічають своїх земляків, які приїжджають у короткотермінові відпустки із зони АТО. У Рогатині щиро вітали чотирьох співробітників райвідділу внутрішніх справ, які пліч-о-пліч із іншими прикарпатцями виконували свій патріотичній обов’язок у Донецькій області.

17 жовтня 2014 р. | Перегляди: 12934 | Детальніше...
У Рогатині відкрили центр з обслуговування платників податків

У Рогатині відкрили центр з обслуговування платників податків Таким чином завершено формування таких центрів на території області.

06 жовтня 2014 р. | Перегляди: 12728 | Детальніше...
Рогатин відвідав голова ОДА

Рогатин відвідав голова ОДА Тривають робочі поїздки голови облдержадміністрації Олега Гончарука районами області. Днями обласного очільника зустрічали на Рогатинщині.

06 жовтня 2014 р. | Перегляди: 12853 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ]
 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2017 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST