Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Меню сайту
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Калуша
Новини Бурштина
Новини Верховини
Прогноз погоди
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина
Уроки англійської мови


Цікаві сайти
Осередок МФБГ в Івано-Франківській області Історико-меморіальний музей Степана Бандери
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

У Рогатині вже тривалий час точаться дискусії з приводу спорудження сміттєпереробного заводу

У Рогатині вже тривалий час точаться дискусії з приводу спорудження сміттєпереробного заводу Цього разу на громадських слуханнях намагалися визначитися з місцем побудови майбутнього підприємства. Чи дійшли згоди, знає Галина Богун.

01 липня 2014 р. | Перегляди: 12701 | Детальніше...
28 червня в Україні відзначають День Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції Сьогодні Основний закон держави переживає період серйозних змін, до яких прикута увага суспільства. Проте, свято є святом, і хоча й без традиційної помпезності, та все ж його відзначили урочистими заходами у різних районах області. Зокрема у Рогатині у святкових заходах взяли участь мешканці району та міста, духовенство, представники громадських організацій. Жителів Рогатина привітав зі святом міський очільник.

01 липня 2014 р. | Перегляди: 12963 | Детальніше...
Тиждень сталої енергетики

Тиждень сталої енергетики Делегація Євросоюзу в Україні цьогоріч обрала Львів місцем урочистого відкриття та проведення Європейського тижня сталої енергетики. В рамках загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів та енергобезпека міст» 71 українське місто взяло на себе зобов`язання скоротити енергоспоживання та збільшити використання відновлюваних джерел енергії. Вступив в Асоціацію Енергоефективні міста України і Рогатин.

26 червня 2014 р. | Перегляди: 12084 | Детальніше...
Перший етап зонального кубка України з мотокросу

Перший етап  зонального кубка України з мотокросу Днями в урочищі Пікула в Рогатинському районі пройшов перший етап зонального кубка України з мотокросу. За змаганнями сміливців із захопленням спостерігала Галина Богун.

26 червня 2014 р. | Перегляди: 12272 | Детальніше...
Як використали кошти Штабу національного спротиву в Рогатинському районі

Як використали кошти Штабу національного спротиву в Рогатинському районі Майже чотириста тисяч гривень надійшло в касу Штабу національного спротиву, що був організований в Рогатинському районі під час революції гідності. Використали 63 відсотки зібраних коштів. Станом на сьогоднішній день залишок на рахунку становить 145 тисяч гривень, які використовуються зокрема і на потреби української армії. Подробиці знає Галина Богун.

24 червня 2014 р. | Перегляди: 12107 | Детальніше...
Літнє оздоровлення у таборі Рогатинського району

Літнє оздоровлення у таборі Рогатинського району Триває літнє оздоровлення школярів і у інших у таборах відпочинку області. В одному із таких таборів у Рогатинському районі побувала наша знімальна група.

20 червня 2014 р. | Перегляди: 11958 | Детальніше...
У Рогатинському районі молодий вчитель презнтував книгу

У Рогатинському районі молодий вчитель презнтував книгу Молодий учитель історії Конюшківської загальноосвітньої школи Дмитро Струк надав можливість жителям села Конюшки Рогатинського району за допомогою друкованого слова доторкнутися серцем до сомобутньої історії села, яка творилася упродовж шести століть. Днями відбулася презентація його книги «Нарис історії села Конюшки». Подія не залишилась непоміченою у культурно- мистецькому житті району.

09 червня 2014 р. | Перегляди: 11894 | Детальніше...
Як святкували День журналіста у районах нашої області

Як святкували День журналіста у районах нашої області Не оминули увагою професійне свято журналістів і на рівні районів. Продовжує тему репортаж Галини Богун із Рогатина.

09 червня 2014 р. | Перегляди: 11712 | Детальніше...
У центрі міста Рогатина вирішили встановити пам`ятний знак Небесній сотні

У центрі міста Рогатина вирішили встановити пам`ятний знак Небесній сотні На третьому пленарному засідання чергової сесії Рогатинської міської ради за поданням міського голови Володимира Гусака депутати вирішили у центрі міста Рогатина встановити пам`ятний знак Небесній сотні та впорядкувати сквер. Які ще питання розглянули на сесії, знає Галина Богун.

29 травня 2014 р. | Перегляди: 12016 | Детальніше...
У Рогатині відбувся благодійний захід "Подаруй іконі друге життя"

У Рогатині відбувся благодійний захід У місті Рогатині у музеї-церкві Зішестя Святого Духа відбувся мистецько-благодійний захід, присвячений Міжнародному дню музеїв. Пройшла презентація благодійної акції "Подаруй іконі друге життя", було представлено ікони, які уже відреставровані. Подробиці знає Галина Богун.

28 травня 2014 р. | Перегляди: 11959 | Детальніше...
Міжнародна співрпарця між Рогатинською районною радою та містом Крапковіце у Польщі

Міжнародна співрпарця між Рогатинською районною радою та містом Крапковіце у Польщі Минуло 10 років відтоді, як між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце у Польщі була укладено Угоду про співпрацю. Днями на урочистостях з нагоди 10-ої річниці партнерських стосунків між двома адміністративними одиницями була підписана Декларація про бажання подальшої співпраці. Участь у святковій сесії з цієї нагоди взяла й делегація з Рогатинського району.

28 травня 2014 р. | Перегляди: 11684 | Детальніше...
У Рогатині відбулось засідання сесії районної ради

У Рогатині відбулось засідання сесії районної ради Депутати Рогатинської районної ради на своїй черговій сесії затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку району на поточний рік. А ще проаналізували хід виконання інших цільових програм.

27 травня 2014 р. | Перегляди: 12050 | Детальніше...
Днями в країні відзначали День героїв

Днями в країні відзначали День героїв До перебігу підбиття підсумків президентських виборів ми ще повернемося згодом в огляді подій в Україні, наразі ж - до інших тем випуску. Днями в країні відзначали День героїв. Це свято теж стало символом національної єдності. Про те, як вшановували своїх героїв рогатинці, розкаже Галина Богун.

27 травня 2014 р. | Перегляди: 12246 | Детальніше...
Новопризначений голова Рогатинської РДА дав першу прес-конференцію

Новопризначений голова Рогатинської РДА дав першу прес-конференцію Через три тижні після призначення голова Рогатинської райдержадміністрації Володимир Паньківський дав першу прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації. Мова йшла про готовність району до проведення виборів, формування владної команди та програму розвитку району. На прес-конференції були присутні і наші журналісти.

21 травня 2014 р. | Перегляди: 15083 | Детальніше...
Спогади про війну

Спогади про війну Змінюються покоління людей, але буремні події другої світової війни і досі оживають у спогадах ветеранів. І навіть поважний вік Остапа Малецького з Рогатина не стає йому на заваді у спілкуванні з молоддю. А йому є про що розповісти.

14 травня 2014 р. | Перегляди: 12508 | Детальніше...
Проекти обласної ради

Проекти обласної ради Нині у Рогатинському районі п`ять сільських рад реалізують проекти четвертого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування обласної ради. Розпочато роботу з написання проектів у п`ятому конкурсі. Про їх значення для місцевих громад розповідає Галина Богун.

07 травня 2014 р. | Перегляди: 12384 | Детальніше...
Презентація книги

Презентація книги Скупі рядки біографій. Невпинний перелік дат. Чудом збережені сліди минулого. Усе, що зібрав краєзнавець зі Львова, виходець з села Підмихайлівці Ярослав Польовий у книзі «Духовенство Рогатинщини», є матеріальними формами невмирущого людського духу, який щоразу відроджується. Презентація цього довідково-краєзнавчого матеріалу відбулася днями в Рогатині у Центральній районній бібліотеці.

05 травня 2014 р. | Перегляди: 12812 | Детальніше...
Рогатин став одним із тих міст, у якому мали б збудувати сміттєсортувальний завод

Рогатин став одним із тих міст,  у якому мали б збудувати сміттєсортувальний завод Європейськй Фонд Розвитку та Інвестицій для країн Східної Європи разом з Ментор Груп Холдинг запропонував фінансування для реалізації екологічного проекту ЕКО-ВЕРДЕ «під ключ» для комплексного вирішення проблем з утилізації твердих побутових відходів, без використання коштів з місцевого бюджету. Рогатин став одним із тих міст, у якому мали б збудувати сміттєсортувальний завод. Однак така перспектива викликала неоднозначну реакцію серед жителів міста. Тож це питання було винесено на громадські слухання.

29 квітня 2014 р. | Перегляди: 13091 | Детальніше...
Сесія Рогатинської міської ради

Сесія Рогатинської міської ради Як стало відомо згодом, після цих подій у Коломию прибув голова облдержадміністрації Андрій Троценко, який представив нового очільника Коломийської райдержадміністрації Михайла Бойка. Того ж дня представлення нового керівника відбулося у Снятині. Керманичем Снятинщини став Дмитро Дякур. Про нові призначення та представлення керівників райдержадміністрацій у інших районах області ми розповімо у наступних випусках новин, а зараз огляд подій продовжує репортаж Галини Богун про перебіг сесії Рогатинської міської ради.

28 квітня 2014 р. | Перегляди: 13019 | Детальніше...
А їм треба уваги

А їм треба уваги « А їм так треба нашої уваги» - під такою назвою уже шостий рік учні Рогатинської загальноосвітньої школи № 2 реалізують соціальний проект. Його метою стала підтримка одиноких людей, що перебувають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування, що знаходиться у селі Данильче.

25 квітня 2014 р. | Перегляди: 12277 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ]
 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2017 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST