Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі "Повір у себе"

Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі

Уже традиційно Івано-Франківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю "Повір у себе". Метою фестивалю є виявлення та пропаганда творчих надбань дітей та молоді з інвалідністю, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку.

У фестивалі взяли участь і діти з Рогатинського району. У супроводі фахівців із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб та за сприяння голови райдержадміністрації Петра Білінського, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василя Трача учасники фестивалю мали змогу відвідати Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки. У рамках фестивалю також відбувся святковий концерт та виставка творчих робіт дітей з функціональними обмеженнями.

Рогатинці представили й свої роботи та творчі надбання. Роботи було представлено у наступних номінаціях: художня вишивка, вишивка бісером, декоративно-прикладне мистецтво, бісероплетіння, художній малюнок. Окрім цього, учасники отримали призи та подяки, поласували смачним обідом і з хорошим настроєм та позитивними враженнями повернулися додому.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/diti-z-invalidnistyu-vzyali-uchast'-v-oblasnomu-festivali-povir-u-sebe

Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі Діти з інвалідністю взяли участь в обласному фестивалі
Дата публікації: 05.06.2019   Кількість переглядів: 1311
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина