Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.

Сонце пестить небеса.

В центрі всесвіту ДИТИНА –

Цвіт життя, її краса.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме діти – це здійснення всіх мрій і сподівань дорослих. Всі вони прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому сьогодні, 4 червня, урочистості з нагоди Дня захисту дітей відбулися на сцені школи естетичного виховання учнів, де юні рогатинці святкували своє «молоде» свято.

З нагоди свята малечу, їх наставників, батьків та гостей привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та заступник голови районної ради Олег Вовкун, щиро зичили кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.

Також в рамках святкування Дня захисту дітей відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено конкурс малюнків серед учнів навчальних закладів району. Участь у конкурсі взяли 17 дітей з навчальних закладів району.

Творчі роботи дітей вражали своєю красою, неординарністю, безпосередністю та майстерністю.

Усі учасники конкурсу були нагородженні подарунками від служби у справах дітей райдержадміністрації, придбаними за кошти районної програми «Соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2021рр.».

Свято супроводжувалося цікавими номерами у виконанні талановитих дитячих вокальних та хореографічних колективів району, веселими піснями та танцями.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/v-raioni-vidznachili-den'-zahistu-ditei

В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей В районі відзначили День захисту дітей
Дата публікації: 06.06.2019   Кількість переглядів: 1316
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина