Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку

В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку

12 липня, в місті Рогатині офіційно відкрили та освятили пам'ятник Т.Г.Шевченку. Обряд освячення провели настоятелі міських храмів.

Авторами пам'ятника є скульптор Василь Ярич та архітектор Володимир Лаврін. Скульптура виготовлена за кошти міської ради.

Після урочистого відкриття пам’ятника Кобзареві колона урочистою ходою попрямувала на центральну площу міста, де відбулося районне свято танцю.

У святі танцю взяли участь вихованці школи танцю «Вишиванка» місто Чикаго (керівник Павло Федьків), зразковий танцювальний колектив «Опільчанка» школи естетичного виховання учнів (керівник Лілія Горинь), НАТК «Юність Опілля» агроколеджу (керівник Людмила Тернівська).

Бурхливими хвилями оплесків глядачі вітали хореографічні колективи. Неймовірне видовище відбувалось на площі, яке захоплювало подих та переповнювало емоціями присутніх. Один за одним учасники демонстрували свої яскраві сценічні костюми та своє мистецтво, щоб гідно представити свій колектив. І вже за мить наша святкова площа розцвіла веселковими фарбами.

Дитячі очі світилися радістю, на личках учасників були щирі усмішки, а серця дорослих наповнювалися гордістю за таких талановитих дітей, за світле майбутнє нашої України.

Для них це стиль життя, захоплення, юні учасники не уявляють свого життя без танцю, демонструючи вміння і талант гарно та ритмічно рухатися. Вони захоплені тим чим займаються, насолоджуються кожною нотою мелодії, уважно і старанно виконують кожен рух . Яскраві номери, прекрасні костюми і відкриті посмішки супроводжували фестиваль з самого початку і до кінця.

Свято танцю пройшло на найвищому рівні та завершилося флешмобом «Сонце нам сяє».

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/u-rogatini-urochisto-vidkrili-pam%E2%80%99yatnik-tgshevchenku

В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку В Рогатині урочисто відкрили пам’ятник Т. Шевченку
Дата публікації: 15.07.2019   Кількість переглядів: 1702
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина