Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Меню сайту
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Калуша
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Прогноз погоди
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина
Уроки англійської мови

Цікаві сайти
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Вчителька фізкультури у Рогатинському районі розмальовує класи і коридори школи

Вчителька фізкультури у Рогатинському районі розмальовує класи і коридори школи

У Нижньолипицькій школі Рогатинського району вчителькою фізкультури працює Олександра Людкевич,  яка, окрім своєї головної роботи,  розмальовує класи та коридори школи, аби дітям було веселіше та цікавіше вчитися. А для самої вчительки це захоплення – подвійна радість, тому кожного разу, йдучи на роботу, вона почувається щасливою і сповненою нових творчих планів. 

16 січня 2015 р. | Перегляди: 20826 | Детальніше...
Рогатинська районна рада та Бурштинська міська рада з бюджетом!

Рогатинська районна рада та Бурштинська міська рада з бюджетом!

Не до святкувань було цими днями депутатам місцевих рад практично у всіх районах області. Їм доводилося працювати над формуванням, а відтак над прийняттям бюджетів на поточний рік. Дискусії були гострими, а подекуди не миналося й без конфліктів. Про те, як вдалося впоратися із цим складним завданням депутатам Рогатинської районної та Бурштинської міської рад, розкажуть наші кореспонденти. 

15 січня 2015 р. | Перегляди: 21345 | Детальніше...
Школи Рогатинського району вирішили цьогоріч самотужки облаштувати теплі вбиральні

Школи Рогатинського району вирішили цьогоріч самотужки облаштувати теплі вбиральні

Маючи досвід  впровадження проонівських проектів з енергозбереження, батьківський та  педагогічний колективи  Нижньолипицької школи Рогатинського району вирішили  цьогоріч самотужки за сприяння сільської ради облаштувати  в навчальному закладі теплі  вбиральні. Як їм це вдалося зробити, знає Галина Богун. 

14 січня 2015 р. | Перегляди: 20393 | Детальніше...
Про деякі злободенні питання, які обговорювалися на сесії Рогатинської міської ради

Про деякі злободенні питання, які обговорювалися на сесії Рогатинської міської ради З наближенням Нового року в районах проходять сесії районних, міських та сільських рад, на яких підбивають підсумки виконаної упродовж року роботи. Про деякі злободенні питання, які обговорювалися на сесії Рогатинської міської ради, розкаже Галина Богун.

31 грудня 2014 р. | Перегляди: 20164 | Детальніше...
Підбили підсумки своєї роботи за рік і бджолярі Рогатинщини

Підбили підсумки своєї роботи за рік і бджолярі Рогатинщини Для них рік був важкий, проте сповнений невтомної праці, а отже позначений і певними здобутками.

31 грудня 2014 р. | Перегляди: 19554 | Детальніше...
Мешканці Рогатина планують спорудити пам’ятник Великому Кобзареві

Мешканці Рогатина планують спорудити пам’ятник Великому Кобзареві Здійснити давню мрію – спорудити у місті пам’ятник Великому Кобзареві – планують уже наступного року мешканці Рогатина. Днями відбулося обговорення проекту майбутнього пам’ятника.

31 грудня 2014 р. | Перегляди: 19256 | Детальніше...
Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу

Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу серед жіночих команд суперліги. Цього разу рогатинці приймали тенісисток майже з половини областей України.

30 грудня 2014 р. | Перегляди: 19254 | Детальніше...
У Рогатині підсумки роботи за рік підбивали депутати районної ради на черговій сесії

У Рогатині підсумки роботи за рік підбивали депутати районної ради на черговій сесії Не минулося й без гострих дискусій, адже рік видався доволі важким і нерозв’язаних питань виявилося чимало.

30 грудня 2014 р. | Перегляди: 19284 | Детальніше...
У зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців

У зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців З наближенням різдвяно-новорічних свят ледь не щодня із сіл і міст Прикарпаття у зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців, які відстоюють українську державу у боротьбі із сепаратистами та російськими агресорами. Днями черговий вантаж з продуктами харчування, одягом та маскувальними сітками вирушив у східному напрямку із Рогатинського району.

26 грудня 2014 р. | Перегляди: 19290 | Детальніше...
На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору

На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору, які гартують свій дух і силу волю, аби у разі необхідності завжди бути готовими стати на захист рідної країни. Днями у місцях військової підготовки українських патріотів побували ветерани національно-визвольних змагань.

25 грудня 2014 р. | Перегляди: 19035 | Детальніше...
Допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку

Допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку Подбати про те, аби військовослужбовці, що перебувають у зоні АТО, навіть у складних умовах військового протистояння відчули атмосферу величних різдвяно-новорічних свят, вирішили рогатинці. З цією метою допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку, звичаї і традиції українського народу. Тему продовжує Галина Богун.

25 грудня 2014 р. | Перегляди: 18883 | Детальніше...
Рогатинщина - одна з найактивніших в області щодо участі у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН

Рогатинщина - одна  з найактивніших в області щодо участі  у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН Загалом з 2008 року в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в районі підтримано реалізацію 14 мікропроектів, на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. Цього року зроблено реконструкцію вуличного освітлення з використання енергії сонця у селі Нижня Липиця. Галина Богун розкаже більш докладніше.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 19484 | Детальніше...
У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради

У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради Окрім робочих моментів мали місце і святкові нюанси. Які саме –знає наша знімальна група.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 18843 | Детальніше...
В Рогатинському районі не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам

В Рогатинському районі  не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам Про це йшла мова на засіданні колегії Рогатинської РДА. Які ще питання розглядали на засіданні - розкаже Галина Богун.

28 листопада 2014 р. | Перегляди: 19387 | Детальніше...
Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне

Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці,  у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне Цими днями для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було урочисто передано мощі святого Луїджі Оріоне. Такий подарунок рогатинцям зробили меценати. На урочистостях була і наша Галина Богун.

25 листопада 2014 р. | Перегляди: 19056 | Детальніше...
У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок

У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок Їх відправляють у зону АТО. Днями чергову партію буржуйок передали воїнам-афганцям, котрі організували та повезли багатотонний вантажний автомобіль з продуктами, теплими речами для земляків на Схід. Детальніше – Галина Богун.

24 листопада 2014 р. | Перегляди: 19782 | Детальніше...
Кульової стрільби для дітей у Рогатині

Кульової стрільби для дітей у Рогатині І до новин спорту. Лише рік, як в Рогатинській ДЮСШ (деюсеша) Івано-Франківської обласної ради створили відділення кульової стрільби для дітей, та за такий короткий термін вихованці тренерів-майстрів міжнародного класу вже мають перші вагомі результати. Детальніше дивіться у сюжеті.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 19375 | Детальніше...
Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу

Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу «Дитяча Ліга» 2000 року народження і молодші. У змаганні не брали участі тенісисти із Криму та Сходу країни. А хто святкував перемогу – знає Галина Богун.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 19138 | Детальніше...
Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок

Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок Починаємо з приємних новин. Зв’язок є. Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок. Багато небайдужих людей у складний для країни час прагнуть підтримати наших солдатів у зоні АТО, і діти не виняток. Вони пишуть листи, малюють малюнки і знають,що їх чують. А тепер ще й мають підтвердження. Про що саме говорять діти і солдати - знає Галина Богун.

20 листопада 2014 р. | Перегляди: 19986 | Детальніше...
Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства

Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства І до приємних новин. Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства. Рогатинщина одна з кращих в області в цій галузі. Тож грамотами і нагородами було відзначено чимало хліборобів. Як вітали працівників сільського господарства бачила Галина Богун.

18 листопада 2014 р. | Перегляди: 18344 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2018 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST