Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Прогноз погоди
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина
Уроки англійської мови

Осередок МФБГ в Івано-Франківській області Історико-меморіальний музей Степана Бандери
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Мешканці Рогатина планують спорудити пам’ятник Великому Кобзареві

Мешканці Рогатина планують спорудити пам’ятник Великому Кобзареві Здійснити давню мрію – спорудити у місті пам’ятник Великому Кобзареві – планують уже наступного року мешканці Рогатина. Днями відбулося обговорення проекту майбутнього пам’ятника.

31 грудня 2014 р. | Перегляди: 21089 | Детальніше...
Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу

Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу Минулими вихідними Рогатин став місцем проведення чергового змагання з тенісу серед жіночих команд суперліги. Цього разу рогатинці приймали тенісисток майже з половини областей України.

30 грудня 2014 р. | Перегляди: 21190 | Детальніше...
У Рогатині підсумки роботи за рік підбивали депутати районної ради на черговій сесії

У Рогатині підсумки роботи за рік підбивали депутати районної ради на черговій сесії Не минулося й без гострих дискусій, адже рік видався доволі важким і нерозв’язаних питань виявилося чимало.

30 грудня 2014 р. | Перегляди: 20350 | Детальніше...
У зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців

У зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців З наближенням різдвяно-новорічних свят ледь не щодня із сіл і міст Прикарпаття у зону АТО продовжують вирушати колони автомобілів із гуманітарною допомогою для військовослужбовців, які відстоюють українську державу у боротьбі із сепаратистами та російськими агресорами. Днями черговий вантаж з продуктами харчування, одягом та маскувальними сітками вирушив у східному напрямку із Рогатинського району.

26 грудня 2014 р. | Перегляди: 20871 | Детальніше...
На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору

На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору На Рогатинщині постійно триває вишкіл бійців Правого сектору, які гартують свій дух і силу волю, аби у разі необхідності завжди бути готовими стати на захист рідної країни. Днями у місцях військової підготовки українських патріотів побували ветерани національно-визвольних змагань.

25 грудня 2014 р. | Перегляди: 20677 | Детальніше...
Допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку

Допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку Подбати про те, аби військовослужбовці, що перебувають у зоні АТО, навіть у складних умовах військового протистояння відчули атмосферу величних різдвяно-новорічних свят, вирішили рогатинці. З цією метою допомогу, яку регулярно направляють на Схід, доповнюють подарунками, які б нагадували про рідну домівку, звичаї і традиції українського народу. Тему продовжує Галина Богун.

25 грудня 2014 р. | Перегляди: 20826 | Детальніше...
Рогатинщина - одна з найактивніших в області щодо участі у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН

Рогатинщина - одна  з найактивніших в області щодо участі  у реалізації мікропроектів ЄС та ПРООН Загалом з 2008 року в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в районі підтримано реалізацію 14 мікропроектів, на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. Цього року зроблено реконструкцію вуличного освітлення з використання енергії сонця у селі Нижня Липиця. Галина Богун розкаже більш докладніше.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 20931 | Детальніше...
У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради

У Рогатині відбулось друге пленарне засідання сесії міської ради Окрім робочих моментів мали місце і святкові нюанси. Які саме –знає наша знімальна група.

09 грудня 2014 р. | Перегляди: 20427 | Детальніше...
В Рогатинському районі не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам

В Рогатинському районі  не погашено заборгованості із виплати заробітньої плати деяким установам Про це йшла мова на засіданні колегії Рогатинської РДА. Які ще питання розглядали на засіданні - розкаже Галина Богун.

28 листопада 2014 р. | Перегляди: 20855 | Детальніше...
Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне

Для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці,  у місті Рогатині, було передано мощі святого Луїджі Оріоне Цими днями для парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Рогатині, було урочисто передано мощі святого Луїджі Оріоне. Такий подарунок рогатинцям зробили меценати. На урочистостях була і наша Галина Богун.

25 листопада 2014 р. | Перегляди: 20822 | Детальніше...
У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок

У Букачівцях, що на Рогатинщині, волонтерська група організувала виготовлення буржуйок Їх відправляють у зону АТО. Днями чергову партію буржуйок передали воїнам-афганцям, котрі організували та повезли багатотонний вантажний автомобіль з продуктами, теплими речами для земляків на Схід. Детальніше – Галина Богун.

24 листопада 2014 р. | Перегляди: 21191 | Детальніше...
Кульової стрільби для дітей у Рогатині

Кульової стрільби для дітей у Рогатині І до новин спорту. Лише рік, як в Рогатинській ДЮСШ (деюсеша) Івано-Франківської обласної ради створили відділення кульової стрільби для дітей, та за такий короткий термін вихованці тренерів-майстрів міжнародного класу вже мають перші вагомі результати. Детальніше дивіться у сюжеті.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 21124 | Детальніше...
Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу

Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу Днями на Рогатинщині проходив Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу «Дитяча Ліга» 2000 року народження і молодші. У змаганні не брали участі тенісисти із Криму та Сходу країни. А хто святкував перемогу – знає Галина Богун.

21 листопада 2014 р. | Перегляди: 21230 | Детальніше...
Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок

Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок Починаємо з приємних новин. Зв’язок є. Солдати, котрі отримали листи та малюнки рогатинських дітей налагодили з ними постійний телефонний зв’язок. Багато небайдужих людей у складний для країни час прагнуть підтримати наших солдатів у зоні АТО, і діти не виняток. Вони пишуть листи, малюють малюнки і знають,що їх чують. А тепер ще й мають підтвердження. Про що саме говорять діти і солдати - знає Галина Богун.

20 листопада 2014 р. | Перегляди: 21832 | Детальніше...
Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства

Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства І до приємних новин. Днями своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства. Рогатинщина одна з кращих в області в цій галузі. Тож грамотами і нагородами було відзначено чимало хліборобів. Як вітали працівників сільського господарства бачила Галина Богун.

18 листопада 2014 р. | Перегляди: 19952 | Детальніше...
Цими днями у селі Черче Рогатинського району свій 100–літній ювілей відзначила Ольга Німа

Цими днями у селі Черче Рогатинського району свій 100–літній ювілей відзначила Ольга Німа Жінка народила та виховала шестеро дітей, має почесне звання України «Мати-героїня». Пройшла сталінську тюрму та незважаючи на всі негоди - жінка з позитивом дивиться на світ. Вітала довгожительку і наша Галина Богун.

13 листопада 2014 р. | Перегляди: 20701 | Детальніше...
За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників

За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників За останні три роки Церква Святого Миколая у селі Кліщівна Рогатинського району поповнилась іконами та мощами Святих Божих угодників, до яких приходять чимало вірян як з Рогатинського так із сусідніх районів.

12 листопада 2014 р. | Перегляди: 21916 | Детальніше...
Унікальні узори на понад столітніх вишивках презентували на Рогатинщині

Унікальні узори на понад столітніх вишивках презентували на Рогатинщині Старовинний одяг Полтавської області представляв рогатинкам Олександр Опарій. Давній український одяг приміряла і наша Галина Богун.

12 листопада 2014 р. | Перегляди: 19362 | Детальніше...
У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив відреставровану Чудотворну ікону

У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив  відреставровану Чудотворну ікону У Журові Рогатинського району митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив відреставровану Чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Журівської». Ця ікони знаходиться у сільському храмі з 1598 року і пережила складні часи, у тому числі й кілька пожеж.

11 листопада 2014 р. | Перегляди: 19941 | Детальніше...
Правова культура молоді

Правова культура молоді Підвищення правової культури молоді та виховання поваги до Закону мають на меті зустрічі студентів Рогатинського державного аграрного коледжу з представниками правоохоронних органів. Одна із таких відвертих розмов із молодими людьми відбулася цими днями.

11 листопада 2014 р. | Перегляди: 18642 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2019 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST