Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

Рогатинська міська рада запрошує до участі в конкурсі “Людина року”

Ідея на пошанування людей за їхню працю одразу прижилася в громаді та припала до вподоби кра­янам і міська рада запрошує рога­тинців до участі в ньому.

Ще свіже у пам’яті зворушливе й урочисте пошанування та відзначення минулорічних переможців конкурсу "Людина року", який міська рада запо­чаткувала задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста. Пам’ятаємо, який великий резонанс мала така ініціатива серед рогатинців, а також жваво проходило обговорення кан­дидатур, пише на своєму сайті Рогатинська міська рада, повідомляють Вікна.

Корисна ідея на пошанування людей за їхню працю одразу прижилася в громаді та припала до вподоби кра­янам. Тож, цьогоріч конкурс стар­туватиме вже вдруге, і міська рада запрошує рога­тинців до участі в ньому. Нагадаємо читачам девіз кон­курсу - "Разом будуємо європейське місто!", а присво­юватимуть звання "Людина року" у 13 номінаціях: "Захисник України" - рогатинці, що мають особистий ваго­мий внесок у захисті Вітчизни; "Жінка-лідер" - підприємець, громадський діяч, осо­бистість, що яскраво проявила свої лідерські якості; "Громадський діяч" - представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста; "Митець року" - працівники куль­тури, мистецтва, майстри народної творчості за створення видатних творів, що дістали високу оцінку громадськості; працівники бібліотек, клубних та інших закладів культури - за досягнення у розвитку галузі; "Юний талант року" - за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік - до 14 років; "Освітянин року" - викладачі загально­освітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, поза­шкільної установи, коледжу - за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо; "Медик року" - працівник установи галузі охорони здоров'я - за вагомий осо­бистий внесок у вирішення проблем охорони здоров'я громадян та ме­дичної реабілітації осіб, які потре­бують лікування; "Учень року" - за найвищі досягнення у навчанні; "Кому­нальник року" - за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства; "Родина року" - сім'я, яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля, демонструє найкращі традиції української сім'ї; "Соціальний працівник року" - працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста; "Спортсмен року" - спортсмени за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях; "Меценат року" - мешканці громади, які добровільно та безкорисливо надавали матеріальну та фінансову підтримку громадським питанням, люди, які присвячують особистий час, свої сили для того, щоби допомогти іншим, аби змінити будь-який елемент життя на краще.

Тож самоврядний орган нашого міста чекає на пропозиції рогатинців та закликає бути небайдужими. Запрошуємо до обговорення кандидатур в соціальних мережах, на офіційному сайті Рогатинської міської ради, а цікаві розповіді про таких людей стануть одними з ключових публікацій на сторінках районного часопису.

Нехай же кращі з кращих вашого колективу, громадської організації тощо отримають це почесне звання, а головне, визнання та високу оцінку громади міста за результати власної праці рук та розуму впродовж року, ініціативу та громадянську позицію. Імена переможців знатимуть і гордитимуться ними не лише місто, а й увесь наш край, літопис Рогатинщини збереже їх для нащадків.

Дата публікації: 09.10.2017   Кількість переглядів: 5599
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина