Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

На Рогатинщині відкрили пам’ятну дошку на честь Героїв Небесної сотні

22 жовтня жителі Вербилівської територіальної громади відкрили пам’ятну дошку Героям Небесної сотні. У заході взяли участь заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу культури РДА Ольга Рибій, сільський голова Іван Білоус, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Відкриваючи урочисте віче, ведучі наголосили, що сьогодні зібралася вся громада, щоб віддати належну шану Героям Небесної сотні, які поклали своє життя на жертовний вівтар за краще майбутнє України. Їхні імена золотими літерами викарбувані на граніті та мармурі і житимуть вічно у пам’яті всіх українців.

Місцевий священнослужитель Тарас Федоренко відслужив поминальну панахиду за полеглих героїв. Запалили поминальні лампадки у підніжжя пам’ятної дошки, які були викладені у формі тризуба України, учасники антитерористичної операції.

«Вистояти, зберегти державу ми зможемо лише за умови, коли збережемо єдність, коли уникнемо будь-яких внутрішніх чвар, коли будь-яка п’ята колона не дасть нам розколоти нашу єдність. І я впевнений, що саме так і буде. Ми це продемонстрували на фронті і зараз аж ніяк не дамо, не допустимо внутрішнього фронту, над відкриттям якого працюють спецслужби сусідньої держави, сіючи страх, паніку, зневіру у наших силах. Ми зламаємо цей сценарій і переможемо, як перемагали до сих пір», - наголосив Іван Білоус.

Під час віче місцеві школярі декламували вірші та виконували патріотичні пісні.

Дата публікації: 23.10.2017   Кількість переглядів: 5293
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина