Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Краєзнавство
Цікаві статті
Персоналії
Пам'ятки архітектури Рогатина
Сільський зелений туризм

Осередок МФБГ в Івано-Франківській області Історико-меморіальний музей Степана Бандери
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Сільський зелений туризм

Садиба Бринець, с. Залип'я Рогатинського району

Запрошуємо відпочити на землі легендарної Роксолани.

Садиба Бринець, Рогатинський район, с. Залип'яРогатин знаходиться на роздоріжжі шляхів: Івано-Франківськ (60км.), Львів (70км.), Тернопіль (80км.).

Садиба розташована на високому пагорбі серед розкішного лугу, який літом буяє пахучим різнотрав'ям. З вікон відкривається чудова панорама на місто Рогатин, навколишні села, ліс, річку Гнила Липа.

Садиба знаходиться в селі Залип’я в 3-х км. від міста Роксолани -  Рогатина, і в трьох кілометрах від бальнеологічно-грязевого курорту "Черче", лікувальні властивості природних ресурсів якого прирівнюють до цілющих властивoстей Мертвого моря. Тут лікують захворювання хребта, запальні процеcи суглобів, захворювання ЦНС, запальні процеси жіночої статевої сфери, безпліддя і т.д.

Біля Залип'я розташований древній курган невизначеного періоду, взятий під державну охорону. Старожили це місце називали "Кам'яна фігура" або "Могила". В селі є столітня церква св. Миколая, а на околиці збереглися сліди давнього замку - "Замчиська", де у 80-х роках минулого століття було знайдено човен-довбанку і гарматне ядро.

Для бажаючих є можливість купатися, рибалити, проїхатись на селянському возі, сфотографуватись на згадку в національному одязі.

Господарі також пропонують відвідати унікальні природні об'єкти, відомі релігійні святині, старовинні замки та фортеці. За бажанням надається допомога логопеда для дітей і дорослих, медовий масаж...

www.brynec.if.ua

 

 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2019 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST