Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Краєзнавство
Цікаві статті
Персоналії
Пам'ятки архітектури Рогатина
Сільський зелений туризм

Погода

Сільський зелений туризм

Садиба Бринець, с. Залип'я Рогатинського району

Запрошуємо відпочити на землі легендарної Роксолани.

Садиба Бринець, Рогатинський район, с. Залип'яРогатин знаходиться на роздоріжжі шляхів: Івано-Франківськ (60км.), Львів (70км.), Тернопіль (80км.).

Садиба розташована на високому пагорбі серед розкішного лугу, який літом буяє пахучим різнотрав'ям. З вікон відкривається чудова панорама на місто Рогатин, навколишні села, ліс, річку Гнила Липа.

Садиба знаходиться в селі Залип’я в 3-х км. від міста Роксолани -  Рогатина, і в трьох кілометрах від бальнеологічно-грязевого курорту "Черче", лікувальні властивості природних ресурсів якого прирівнюють до цілющих властивoстей Мертвого моря. Тут лікують захворювання хребта, запальні процеcи суглобів, захворювання ЦНС, запальні процеси жіночої статевої сфери, безпліддя і т.д.

Біля Залип'я розташований древній курган невизначеного періоду, взятий під державну охорону. Старожили це місце називали "Кам'яна фігура" або "Могила". В селі є столітня церква св. Миколая, а на околиці збереглися сліди давнього замку - "Замчиська", де у 80-х роках минулого століття було знайдено човен-довбанку і гарматне ядро.

Для бажаючих є можливість купатися, рибалити, проїхатись на селянському возі, сфотографуватись на згадку в національному одязі.

Господарі також пропонують відвідати унікальні природні об'єкти, відомі релігійні святині, старовинні замки та фортеці. За бажанням надається допомога логопеда для дітей і дорослих, медовий масаж...

www.brynec.if.ua

 

 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина