Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Художня студія
- Про студію
- Звітна виставка
- Шевченко в моєму серці
- Наше місто
- Навчальні вправи
- Пленерна практика
- Випускники студії
- Керівник студії

Осередок МФБГ в Івано-Франківській області Історико-меморіальний музей Степана Бандери
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Студія образотворчого мистецтва

Група Вконтакті: http://vk.com/club34472725

Щедра і багата Галичина своїми талантами. На скрижаль історії цього куточка України славою карбовані сотні і тисячі імен відомих у всьому світі народних умільців, поетів, артистів, художників. А плекали вони неповторність свого мистецтва тут, на цій благословенній Богом землі, серед людей, котрі надихали їх своєю працьовитістю, своїми, властивими тільки цій землі, творчими обдаруваннями. І так з покоління в покоління.

То ж цілком зрозумілим є те, що понад чверть віку тому зусиллями місцевого художника Олега Бойкевича, який народився у Рогатині, було залучено до гуртка образотворчого мистецтва обдарованих дітей цього краю. Згодом це юне творче об'єднання проросло у велику мистецьку студію. За час діяльності дитяча студія дала Україні чимало талантів. Її окремі вихованці стали професійними митцями: художниками, архітекторами, дизайнерами та вдалими ремісниками в ужитково-декоративному мистецтві.

В доробку студії багаточисельні міжнародні, Всеукраїнські, обласні виставки та конкурси дитячої творчості. Студія зуміла засіяти в душаш своїх вихованців зернята творчості, і ростуть-проростають вони дивними чарівними барвами неповторного опільського краю, чудова природа якого та багаточисленні памятки сивої давнини створили добротний грунт, де ростуть і формуються талановиті люди майбутньої, нової, вільної та незалежної нашої Батьківщини, нашої України.

 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2019 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST