Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Готелі в Рогатині
Музейний комплекс в Рогатині
Рогатинський аграрний коледж
Рогатинська гімназія
ДП "Рогатин-Водоканал"
Рогатинська ЦРЛ
Цікаві сайти

Погода

Цікаві сайти:
Рогатинська гімназія імені Володимира Великого є навчальним закладом нового типу суспільно-гуманітарного та природничо-математичного профілів з поглибленим вивченням англійської мови.
Адреса сайту: http://givv.org.ua/
Рогатинський державний аграрний коледж створено 20 червня 1956 року. з 10 лютого 2000 р. на основі наказу Міністерства аграрної політики України отримав статус вищого державного навчального закладу і перейменований у Рогатинський державний аграрний коледж. На чотирьох відділеннях коледжу навчається біля 800 студентів денної та заочної форми навчання.
Адреса сайту: http://www.rodak.if.ua/
Сайт містить інформацію про село Чесники Рогатинського району, багато фотографій, цікаві факти з історії села, новини та багато іншого.
Адреса сайту: http://www.chesnyky.mijdim.com/

http://www.rolib.if.ua/ - Бібліотеки Рогатинщини.

Музейний комплекс міста Рогатин (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею) було створено у 2004 році на базі музею-пам'ятки дерев'яної архітектури і живопису XVI–XIX століття – церкви Святого Духа та відновленої садиби відомого громадського діяча першої половини ХХ століття – Миколи Угрина-Безгрішного.
Овіяна легендами церква Святого Духа (1598) є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 року у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI-XIX стст., що є філіалом Івано-Франківського обласного художнього музею.
Адреса сайту: http://museum-rogatyn.at.ua/

Санаторій "Черче" - бальнеогрязевий курорт України, розташований на Івано-Франківщині, в селі Черче. Знаходиться на висоті 300 м над рівнем моря, в долині, оточеній карпатськими передгір'ями.
Адреса сайту: http://www.cherche.com.ua/

Молодя́тин Старе село Молодятин (крім Дем'янівки, Молодятки) було за Кирмином, де тепер "Ковцунякове поле". Там у давні часи було укріплення, дерев'яно-земляна фортеця, до якої в часи нападу татаро-монголів, князі із Княждвора і Печеніжинського монастиря-замку вивозили в безпечне місце своїх дітей, жінок, і саме назва села говорить, що турбота була про "малі дітки", про "молодятка".

Полтава туристична. Всі туристичні об'єкти міста Полтави
Полтава туристична. Всі туристичні об‘єкти міста ПолтавиМісто Полтава розташоване у східній частині Полтавщини на обох берегах річки Ворскли та є одним з найбільших промислових і культурних центрів Лівобережного Придніпров’я. Полтава лежить, на рівнинному Полтавському плато і його крутому прирічковому схилі.
 
Портал: Горожанка - мій рідний крайГорожанка— село Монастириського району Тернопільської області. Розташоване на заході району на річці Горожанка.

kolomyya.eu.org Коломия - місто, розташоване в Галичині, в Західній Україні, районний центр в Івано-Франківській області. Воно розташоване в основному на лівому березі річки Прут.

Сайт села Березина Село Березина розташоване на лівому березі річки Дністер у південно-східній частині Миколаївського району.
,Інформаційний сайт селища Гніздичів Селище Гніздичів розташоване на відстані 4 км від районого центру на березі р. Стрий. Населення становить 4200 осіб. Статус селища міського типу Гніздичів отримав 1957 року. Ще за радянських часів до селища була приєднана відпустова місцевість Кохавина, яку називали Галицьким люрдом.
Сайт Щирця У цьому році славне містечко Щирець відзначатиме своє 900-річчя. Цікава історія містечка, багато славних і знакових подій відбулось у ньому за 9 століть, немало трагічних сторінок вписано у долю щирчан.
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина