Сайт міста Рогатина
  Головна     Погода     Оголошення     Статті     Фотографії     Культура     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Прогноз погоди
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина
Уроки англійської мови

Осередок МФБГ в Івано-Франківській області Історико-меморіальний музей Степана Бандери
СПД Павлів і Ко. Рогатинська громадська організація Відродження
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Бурштина

Наша кнопка:

Сайт міста Рогатина

Назад Назад 23 жовтня 2017 р.
Ангеліна Струк з проекту "Подружки" відвідала лайв-шоу Monatika (відео)

Ангеліна Струк з проекту

20 жовтня 2017 року у палаці спорту Украіни пройшов неймовірний концерт , а саме : живе шоу "Vitamin D" від кращого артиста року Дмитра Монатіка. Задум щодо облаштування сцени народився іще у квітні 2017-го. Концепція щодо побудови круглого формату сцени -танцполу була задумана навмисне, адже таким чином було найкраще видно не лише співака, але і шоу -балет. Окрім фан-зони , різноманітних фотозон та глядацьких місць у секторах був і сектор VIP, Monatik зібрав там неабияку кількість друзів , зокрема Влада Яму та цйого дружину Лілію, ведучу Катерину Осадчу, Надію Дорофєєву та інших.

Під час концерту звучали як і добре знані так і нові хіти артиста. Нам вдалося дізнатися інформацію з перших вуст глядачів . Топ-модель, продюсер телепроекту для молоді та дітей Марися Томашевська поділилась із нами своіми враженнями:

" На цьому концерті я не лише працювала. Ми спільно з телеведучою Ангеліною Струк не лише працювали над підготовкою сюжету для програми "Подружки" на ТРК "РАІ", яка вже набуває певних обертів і стає дедалі популярнішою. Але і втілили мрію Ангеліни у життя . Адже маленька зірочка вже декілька років поспіль засинає і просинається під треки улюбленого артиста Monatika. А ще ій було немйовірно приємно побачити на концерті та поспілкуватися зі своім викладчем з танців Владислава Яму, до хореографічноі школи якоі має відношення Ангеліна. Щодо мене самоі , то концерт вразив по -особливому. Слова Дмитра зачіпали за живе. Артист наголосив:"

Вісім років тому на станціі Метро "Палац Спорту" я роздавав листівки перехожим , а зараз у тут у Палаці Спорту співаю разом з вами"!

Справді, ніколи не варто забувати те ким ми були і те , ким ми є. А ще мріяти та працювати. Мене як пофесіонального танцівника також наскрізь підкорили танці у виконанні артиста і шоу -балету. А ще вчинок співака: Дмитро запросив на своє шоу діток з осоьливими вадами. Я знаю як важливо для таких людей бути не обділеними увагою. "

Свято пройшло 1 годину 40 хвилин. Це було справжнє шоу із аншлагом та повною віддачею Монатика. Кожен зміг отримати свою порцію вітаміну D.


Детальніше читайте тут: Ангеліна Струк з проекту "Подружки" відвідала лайв-шоу Monatika (відео)

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
Website uptime monitor Host-tracker.com © 2007-2019 Сайт міста Рогатина
Створення сайту: LesHOST