Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

Мешканці Насташиного перекрили дорогу, протестуючи проти спорудження на території громади агрокомплексів (відео)

Мешканці Насташиного перекрили дорогу, протестуючи проти спорудження на території громади агрокомплексів (відео)

Мешканці сіл Насташине Галицького району та Конюшки Рогатинського району ще кілька місяців тому били на сполох через незрозумілу активність на чотирьох земельних ділянках, які знаходяться на території Насташинської сільської ради. Люди знали лише про те, що там мають побудувати нежитлові приміщення для ведення підприємницької діяльності, якої саме - невідомо. Влітку там вже проводились деякі роботи, проте згодом їх призупинили. Тепер навколо цієї території з'явилась огорожа.

Мешканці Конюшок та Насташина знову вийшли на протест проти незрозумілого будівництва, цього разу застосували більш радикальні методи - перекрили дорогу. Станом на 16 годину дня рух вже було відновлено. Нагадаємо, мешканці сіл Насташине і Конюшки перекривали дорогу із тими ж вимогами наприкінці серпня цього року.

За кілька днів на місці відбулася нарада за участі представників ОДА. Люди знову вдалися до протесту через те, що як вони кажуть, їхніх вимог не виконали. Більше про це дивіться вже завтра у випуску новин.

Джерело: https://rai.ua/?m0prm=2&m1prm=15&showItem=39249

Дата публікації: 17.10.2019   Кількість переглядів: 1981
Коментарі
Іван
Іван 21.10.2019

Може краще перекрили б двері ОДА? Водії в чому винуваті? Останній підприємець в вашому Задрипинську щось будує, і того виганяєте. Багато молоді в селі лишилося? Багато робочих місць створено? Стадо старих пердунів, нащо вам в селі свиноферма, краще їдьте в Польщу на свинофермах робити.

Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина