Сайт міста Рогатина
  Головна     Оголошення     Статті     Фотографії     Довідник     Реклама     Контакти    
Гість [Вхід] [Реєстрація
   
   
 
Новини Рогатина
Новини Івано-Франківська
Новини Коломиї
Новини Бурштина
Новини Верховини
Дошка оголошень
Рогатинська міська рада
Рогатинська РДА
Карта Рогатина

Погода
Назад Назад

В Рогатинському коледжі запровадять пілотний проект дуальної освіти

В Рогатинському коледжі запровадять пілотний проект дуальної освіти

Рогатинський державний аграрний коледж перший серед коледжів Прикарпаття включений до Переліку закладів фахової перед вищої освіти та вищої освіти для впровадження упродовж 2019-2023 років з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти за обраними спеціальностями, інформують "Вікна".

Про це йдеться в наказі МОН України від 15.10.2019 року №1296 «Щодо впровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців».

Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання в аудиторіях з навчанням на робочих місцях підприємств, установ та організацій для набуття певної кваліфікації на основі договору. Студенти застосовують отримані знання на практиці, адаптовуються до умов та вимог виробництва, набувають професійних навичок, за що навіть отримують платню. Вже ведеться робота з формування комплексу навчально-методичного та юридичного забезпечення цього процесу та процедури відбору здобувачів освіти, який реалізують суб’єкти господарювання спільно з коледжем. (Фото Орест Третяк).

Джерело: https://rai.ua/?m0prm=2&showItem=39383

Дата публікації: 26.10.2019   Кількість переглядів: 2018
Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
   
 
© 2007-2020 Інформаційний портал міста Рогатина